Bize Danışın
Akıllı Havalandırma Sistemleri

Maden Otomasyon Çözümleri

Akıllı Havalandırma Sistemleri

Endüstriyel alandaki yeniliklerden uzak kalmayın. İNHEDRON iOT teknolojisi (nesnelerin interneti) ile endüstriyel bütün makine ve ekipmanların verimli kullanımına olanak sağlıyor. Bunlara en önemli örneklerden biriside yeraltı maden işletmelerindeki akıllı havalandırma uygulamalarımız. 

Akıllı havalandırma sistemimiz İNHEDRON-SmartVent

İNHEDRON-SmartVent sistemi İNHEDRON Personel Takip Sistemi ve Gaz İzleme Sistemleri ile entegre çalışma yeteneğine sahiptir. Havalandırma sisteminizdeki fanlar, güç üniteleri, klapeler gibi bütün bileşenleri oturduğunuz yerden takip edebilir, açıp kapatabilir, fanlarınızın dönüş hızlarını ayarlayabilirsiniz. 

İNHEDRON-SmartVent sistemi havalandırma güvenliğini en üst seviyede tutmanızı sağlar. Akıllı havalandırma sistemimizle yeraltında çalışan havalandırma ekipmanlarının arızalanması veya devre dışı kalması durumunda hemen sesli ve görsel olarak uyarılar alırsınız. 

İNHEDRON-SmartVent Sisteminin bir diğer özelliği de enerji maliyetlerinizi azaltmasıdır. İNHEDRON-SmartVent sistemi ile havalandırma ekipmanlarınızı her zaman en üst güçte çalıştırmak zorunda değilsiniz. Yeterli miktarda hava hızı sağlayacak şekilde fanlarınızın devrini ayarlayarak çektiği gücü optimum seviyede tutup fazla enerji tüketimini engellersiniz.

İşletmenizde İNHEDRON Personel Takip Sistemi ya da Gaz İzleme Sistemi olmasa da İNHEDRON-SmartVent sistemini kullanabilirsiniz. Neredeyse maliyetsiz işletme giderleri ve son derece uygun kurulum maliyetleri ile İNHEDRON-SmartVent bütün sistemlerden bağımsız tek başına çalışabilir. Son Haberler